TÜM BURÇLAR 16-22 KASIM 2020 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Koç burcu ve yükselen koç burcu:

Bu hafta yeni ayın enerjisiyle birlikte finansal konuların etkisi altında olabilirsiniz. Eşin ortağın parasal kaynakları, borçlanmalar, harcamalar gündeminiz de olabilir. Merak duygunuzun sizi tetiklediği mevzular biraz sıkıntı çıkarabilir. Siz her şeyin hemen olmasıyla ilgili sabırsızlık içindeyken böylesi duygusal beklemeler sizi yoruyor olabilir. İçinizden geldiği gibi davranan biri olduğunuzdan dolayı gizli konulara karşı tepkisel davranabilirsiniz.

Bu hafta ilişkiler konusunda hassasiyetler devam etmekte. Eşiniz veya ortağınızla ilgili konularda kısıtlanmış hissediyor olabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle ilgili ilişkinizde aranıza bir konu girmiş olabilir. Sorumluluklarınız artmış ve kesintilere uğramış olabilir. Karşınızdaki kişinin hayatındaki sorumluluklar, organize etmesi gereken konulardan sizde nasibinizi alıyor olabilirsiniz. Mars retrosunun bitmesiyle artık hayatınızda beklemede olan konular için gaza basabilirsiniz.

Boğa burcu ve yükselen boğa burcu:

Bu hafta yeni ayın enerjisiyle birlikte eşinizin veya ortağınızın konularındaki değişikliklerden sizde etkilenebilirsiniz. Kalbi boş Boğa burçları için yeni ilişkiler gündeme de gelebilir. Bu dönem de karşı tarafın konuları sizin için öncelikli olabilir. Yine de onunla olan koşullarınızı yönetmekte zorlandığınızı hissediyor olabilirsiniz. Bilinçaltınızda sizi meşgul eden konular yavaş yavaş kendini gerçek hareket eylemlerine bırakacak.

Bu hafta kendinizi işe adayabilirsiniz veya iş hayatınızda hoşlandığınız kişiye de yoğunlaşabilirsiniz. Sorumlulukların, işlerin yoğunlaştığı günlerde ilişkilerde de sevimsiz bir soğukluk içinde olabilirsiniz. Hizmet alıp verdiğiniz yerlerdeki ilişkilerinize ve sağlığınıza dikkat etmeniz de fayda var. Sizi yoran koşullar olabilir. Mars retrosunun bitmesiyle hareket alınması gereken konular için, kendinizi biraz daha özgür hissedebilirsiniz.

İkizler burcu ve yükselen ikizler burcu:

Bu hafta yeni ayın enerjisiyle birlikte iş hayatınızda veya çalışma arkadaşlarınızla ilgili bir yenilik olmuş olabilir. Bu hafta karşınızdaki insanların konuları sizin gündeminizde etkisi yüksek olabilir. Ortaklı konularla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Gizli ve dönüştürücü olaylar gündemde, iş yerinizde sıkıntılı süreçler yaşadığınız noktalarda dikkatli olmalısınız. Dedikodu vs gibi konulardan olduğunca uzak kalmaya çalışın.

İlişkiler konusu tüm heyecanı ve stresiyle devam ediyor olabilir. Bu hafta bu konu da sorumluluk almanız gerekebilir ve bazı şeylerin heyecanını yitirdiğini hissedebilirsiniz. Maddi konularda destek almak iyi gelebilir. Ruhsal açıdan da sizi zorlayan konular olabilir. Sorumluluklar, finansal konular, yaşadığını stresler; birçok şeyden zevk almanızı engelleyebilir. Mars restrosunu bitişi ile gelecek planlarınızda sizi hareketsiz bırakan şeylerin yavaş yavaş bittiğini söyleyebilirim.

Yengeç burcu ve yükselen yengeç burcu:

Bu hafta yeni ayın enerjisiyle birlikte aşk hayatınızda yenilikler sizi bekliyor. Kalbi boş Yengeç burçları için tutkulu konular kapıda olabilir. Çocuklarınızla ilgili gelişmeler de yaşayabilirsiniz. Ortaklı konular ilgili çalışmalarınız varsa gündeminiz hareketlenebilir. Hobileriniz keyif aldığınız konularda harekete geçebilirsiniz. Mars retrosunun bitmesiyle kendinizi toplum önünde daha rahat gösterebilirsiniz. Yöneticilerinizle ilgili konularda sizi zorlayan mevzuları geri de kaldığını görebilirsiniz.

Ev hayatınız, ailenizle ilgili konularda geçen haftanın yüksek enerjisini bu hafta sorumluluklara bırakmış gibi duruyor. Duygusal olarak kısıtlandığınızı hissediyor olabilirsiniz. Sizi rahatsız eden koşulları daha net gördüğünüz bir hafta içinde olabilirsiniz. Düşüncelerinizde ani farkındalıklar yaşayabilirsiniz. Kendi iç dünyanıza dönmek ve biraz sakin kalmak size iyi gelebilir.

Aslan burcu ve yükselen aslan burcu:

Bu hafta yeni ayın enerjisiyle birlikte ailenizle ilgili konularda yeni gelişmeler olabilir. Ev alım satımı, yapmak istediğiniz değişiklikler, taşınma gibi konular gündeme gelebilir. Ebeveynlerinizi etkileyen konular aile içinde koşulmaya başlanmış olabilir. Gizli veya kriz yaratan konular gündeme gelebilir. Mars retronun bitmesiyle inandığınız konularda fikirlerinizde sizi zorlayan ilerlemenizi durduran konular artık yavaş yavaş geri de kalıyor. Eğer iş olarak uluslararası işler yapıyorsanız, yayıncılık medya veya üniversite ile ilgili konularda çalışmalarınız var ise artık işler daha rahat akmaya başlayacaktır. İlerlemeye hazır olun.

Bu hafta iletişim, eğitim, ticari ve teknik konularda sorumluluklarınız artabilir. Sizi zorlayan konuların üstüne gitseniz de eksik olan konuları görüp onları tamamlamak zor gelebilir. Hem duygusal açıdan hem de iş konusunda kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz.

Başak burcu ve yükselen başak burcu:

Bu hafta yeni ayın enerjisiyle birlikte eğitim ve iletişim konusunda yeni mevzular gündeme gelebilir. Merak duyduğunuz konularda daha fazla araştırma içinde olabilirsiniz. Ticari ve teknik işlerde hareketlenmeler gündeme gelebilir. Kısa yolculuklara çıkabilir, yakın çevrenizle daha yakın bir ilişki içinde olabilirsiniz. Gizli konulara karşı merakınız aratabileceği gibi krizli ve stres yaratabilecek düşünceler içine de girebilirsiniz.

Yeteneklerinizi kullanarak kazançlarınızı arttırmak isteyebilirsiniz. Hobilerinizden veya yaratıcı olduğunuz konulardan gelen sorumluluklar sizi kısıtladığını hissedebilirsiniz. İlişkilerinizde ve aşk hayatınızda da korkularınızla yüzleştiğinizi ve belli bir ciddiyetin içine girdiğinizi hissedebilirsiniz. Mars retrosunun bitmesiyle finansal anlamda rahatladığınızı hissedebilirsiniz. Harcamalar ve borçlanmalarla ilgili hareket kabiliyetiniz artacaktır.

Terazi burcu ve yükselen terazi burcu:

Bu hafta yeni ayın enerjisiyle birlikte yeteneklerinizle ilgili konularda yenilikler yapabilirsiniz. Parasal kaynaklarınızı değerlendirmek için harekete geçebilirsiniz. Gizli ve merak uyandıran konular ilginizi daha fazla çekebilir. Ortaklı konulardan gelen kazançlara yoğunlaşabilirsiniz. Mars retrosunun son bulmasıyla birlikte ilişkilerinizin rahatladığını hissedebilirsiniz. Eşinizin ve ortağınızın hayatınızdaki düzelmelerden siz de olumlu yönde etkilenebilirsiniz. Harekete geçmek istediğiniz konularla ilgili kendinizi daha güçlü hissedebilirsiniz. Kaza ve yaralanmalara karşı özenli olmanızda fayda var.

Bu hafta ilişkide olduğunuz kişilerle dengeleri korumak için ekstra sorumluluk yüklenebilirsiniz. Ailenizle veya ev hayatınızla ilgili maddi manevi eksiklikleri tamamlamak sizden beklenebilir. Duygusal açıdan kendi içinize kapanmak veya evde zaman geçirmek size daha iyi gelecektir. Parasal ve ilişkisel açıdan mantıklı ve kontrollü olmanız gerekebilir. Olayları organize etme konusunda üzerinizde baskı hissedebilirsiniz.

Akrep burcu ve yükselen akrep burcu:

Bu hafta yeni ayın enerjisiyle birlikte hayatınızda, gündelik rutinlerinizde yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Merak ettiğiniz konuların üzerine daha fazla gidebilirsiniz. Gizli işlerden ve sizi strese sürükleyecek konulardan uzak durmanızı tavsiye ederim. Kendinizi iş hayatınıza ve ya sağlık konularına adamış gibi hissedebilirsiniz. Hizmet alıp verdiğiniz yerlerle ilgili hareketlenmeler olabilir. Mars retrosunun bitmesiyle çalışma hayatınızda sıkıştığını düşündüğünüz işlerde rahatlama gözükebilir. Teknik işlerde ve hizmet konularında gelişmeler olabilir. Küçük kazalara karşı temkinli olmakta fayda var.

Bu hafta ilişkileri yönetmek zor olabilir. Düşüncelerinizde fazlaca kasvetli olabilirsiniz. Stresinizi yönetmekte zorlanırsanız kendinizi hasta edebilirsiniz. Parasal konularda ve ilişkilerinizde riskli konulardan uzak durun. Ani bitişler yaşanabilir.

Yay burcu ve yükselen yay burcu:

Bu hafta yeni ayın enerjisiyle birlikte bilinçaltınızda dönüp duran konularla ilgili hareket alabilirsiniz. Merak duygunuza yenilebileceğiniz konular olabilir. Ortaklı konularda başlangıçlar yapabileceğiniz gibi bu konuları yönetmekte zorlanabilirsiniz. Mars retrosunun bitmesiyle aşk hayatınızda sizi zorlayan konuları artık geri de bıraktığınızı hissedebilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili gerçekçi ve ayakları yere basan kararlar alabilirsiniz. Hobileriniz ve yaratıcılığınızı kullandığınız işlerinizde ilerlemeleri fark etmeye başlayabilirsiniz. Hay gücünüzü ve bilinçaltınızdakileri yaratıcı olduğunuz konulara aktarabilirsiniz.

Bu hafta geleceğinizle ilgili konularda ilişkisel anlamda sorumluklarınız artabilir. Parasal konulardaki eksiklikleri kafanıza takabilirsiniz. İlişkinin getirileri, krizler ve sorumluluklar altında kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Bu hafta kişisel konuların ön planda olduğu koşullar söz konusu bazen bencillik yapabilirsiniz.

Oğlak burcu ve yükselen oğlak burcu:

Bu hafta yeni ayın enerjisiyle birlikte gelecek planlarınızla ilgili harekete geçebilirsiniz. Arkadaşlarınız ve gruplarla ilgili konular ön plana çıkabilir. Sosyal sorumluluklarınızla ilgili başlangıçlar yapabilirsiniz. Bunlarla birlikte gizli olan ve merakınızı cezbeden konulara karşı duyarlı olabilirsiniz. Ortaklı yapmak istediğiniz işler varsa başlamak için uygun bir dönem. Bu konularla ilgili planlarınızı ev hayatınıza adapte edebilirsiniz.

Bu hafta ilişkiler konusunda kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Toplum önündeki yerinizi korumak için daha fazla sorumluluk almak isteyebilirsiniz. Kişisel disiplininizi güçlendirmek isteyebilirsiniz. İlişki içıinde olduğunuz insanlarla aranıza mesafeler girebilir. Mars retrosunun bitmesiyle ev hayatınızda ilerletemediğiniz sizi huzursuz eden konularda ilerleme kaydedebilirsiniz. İç dünyanızda sizi zorlayan konulara daha rahat bakmaya başlayabilirsiniz.

Kova burcu ve yükselen kova burcu:

Bu hafta yeni ayın enerjisiyle birlikte toplum önündeki yerinizde hareketlenmeler olabilir. Yeni konular, iş başlangıçları gündeme gelebilir. Yöneticilerinizle ilgili konularda hareketlenmeler olabilir. Ortaklı konular gündeme gelebilir. İş hayatınız ve toplum önündeki yerinizle ilgili dönüştürücü işlerle uğraşabilirsiniz. Merak ettiğiniz konuların daha fazla üstüne gidebilirsiniz. Tutkulu olduğunuz şeyler sizi cezbedebilir.

İnandığınız konuları veya ilişkilerinizi sorguladığınız bir hafta içindesiniz. Bazı konularda kendinizi fazla soğumuş ve mesafeler girmiş gibi hissedebilirsiniz. İş hayatınızda yurt dışı konuları, yayıncılık medya veya üniversite ile ilgili konular var ise daha fazla sorumluluk içine girmeniz gerekebilir. Parasal konularda kaygı durumunuz artabilir. Üzerinizde hissettiğiniz baskı eksik hissettiğiniz konuları sonuçlandırmak üzerine olabilir.

Balık burcu ve yükselen balık burcu:

Bu hafta yeni ayın enerjisiyle birlikte inandığınız konularda başlangıçlar olabilir. Gizli ve merakınıza yenileceğiniz konular karşınıza çıkabilir. İş hayatınızda yurt dışı konuları, yayıncılık medya veya üniversite ile ilgili konular var ise bu konularla ilgili başlangıçlar yapabilirsiniz. Ortaklaşa işlere daha sıcak bakacağınız bir dönemdesiniz. Zihninizi kurcalayan konulara karşı kayıtsız kalamayabilirsiniz. Sorguladığınız şeyleri dönüştürmek isteyebilirsiniz.

Bu hafta ilişkiler biraz krizli duruyor. İlişkinizdeki mesafe sizi yoruyor olabilir. Aldığınız sorumlulukları idare etmek zorlaşmış olabilir. Kendinize ve aldığınız kararlara tekrar dönüp bakmakta fayda var. Finansal konularda hızlı kararlar alıp riskli girişimlerde bulunmamanızı tavsiye ederim. Mars retrosunun bitmesiyle birlikte kaynaklarınızla ilgili konuların açıldığını ve ferahladığınızı hissedebilirsiniz. Yeteneklerinizi daha rahat sergileyebileceksiniz artık.

Güzel haftalar…