Duygusal İzole

Selamlar sevgili okurum , şu an sana karantinaya girdiğim yerden sesleniyorum;

Bir kaç gün önce üzerimde olan belirtilerden ötürü hastaneye test olmaya gittim.Neydi o belirtiler diye soracak olursan şöyle anlatayım ;

Hayata üç duyu organınla yaşamaya başladıysan yani tat alma ve koku alma duyularını yitiridiysen , vücudunda daha önce alışkın olmadığın bir takım kıpırdanmalar vuku buluyorsa, bedenin bu yabancı düşmana karşı topyekun savunmaya geçip, yakmaya başladıysa akyuvarlarını vee sen bu harekatı üşüme , ateş eklinde hissediyorsan , koltuktan kalktığın veya yataktan çıktığın an ayaklarına kara sular iniyorsa geçmiş olsun kardeşim sende bir covid aday adayısın demektir.Öğrendiğim üzere belirli başlı aşamaları var virüse yakalanma şeklinin. İlk başta burnuna yerleşiyor bu sinsi düşman, eğer şanslıysan burnunda beş on gün konaklayıp seni bırakabilir. Yok çok sevdiyse seni , sende bu misafiri iyi ağırladıysan haydeee burundan sıkılıp boğazına terfi etmek istiyor.Ta bi rahat durur mu hiç orada başlıyor bademciklerini hop oturtup hop kaldırtmaya. Eğer onu da yenerse biricik emeli olan yere inmek istiyor. Hani Yunanlıların en bastan beri istekleri sıcak denizlere inmek ya …Hah işte bu meretinde biricik isteği senin ciğerlerine girmek ve kendi kendini kopyalayarak senin protein zincirini kırmak ve kendi kodunu vermeye başlamak . Yani senin HÜCRELERİNİ kontrol altına almak. Dümenin başında kimin olduğunu nasıl göstereceğimizi yavaş yavaş anlatıcam.

Eğer test sonucun pozitif çıkmış ise , insanların sana bir ruh yiyici , vebalı bir yamyam gibi görmelerine , seni görünce azraili görmüş gibi köşe bucak saklanmalarına alışman lazım.Hümanist değilsen eğer bu durum hoşuna bile gidecek, kimsenin maskelerini görmek zorunda kalmıyacaksın belirli bir süre.Hayıflanmalarını duymayacaksın, dedikodularından kulaklarını arındıracaksın.Aslında kırgınlıklarınla güçsüzlüklerinle, beklentilerinle duygularını, izole etmiş olacaksın insanlardan.Belki de ne zamandır açmaya korkup da açamadığın paslanmaya yüz tutan gönül pencereni aralayacaksın.Belki de ömrü hayatın boyunca kendinle ilk defa baş başa kalacaksın.