Bakan Koca’nın paylaştığı fotoğraftaki emekliler: Gençlerimiz virüsü bulaştırmasın

SAĞLIK Bakanı Fahrettin Koca’nın, sokakta fiziksel mesafeli oturup sohbet ederken çekilen fotoğraflarını Twitter’da paylaşarak teşekkür ettiği emekliler Selahattin Üçüncü (70) ve Osman Yavuz (75) DHA’ya konuştu. Ankara’da oturan Üçüncü ve Yavuz, yaklaşık 2 aydır akşam saatlerinde evlerinin önünde oturup, maske ve mesafe kurallarına tam uyarak çevredekilere bu şekilde örnek olduklarını söyledi.

SAĞLIK Bakanı Fahrettin Koca’nın, sokakta fiziksel mesafeli oturup sohbet ederken çekilen fotoğraflarını Twitter‘da paylaşarak teşekkür ettiği emekliler Selahattin Üçüncü (70) ve Osman Yavuz (75) DHA’ya konuştu. Ankara‘da oturan Üçüncü ve Yavuz, yaklaşık 2 aydır akşam saatlerinde evlerinin önünde oturup, maske ve mesafe kurallarına tam uyarak çevredekilere bu şekilde örnek olduklarını söyledi.

Bakan Koca, önceki gün Twitter hesabından sokakta fiziksel mesafeli şekilde taburelerinde oturup, sohbet eden 2 vatandaşın fotoğrafını paylaşarak, “Fotoğrafta sohbet eden iki insan görmüyoruz sadece. Ailesini, arkadaşını ve ülkesini seven, onların sağlığını önemseyen iki sorumlu insan görüyoruz. Bu sorumluluk ve hassasiyeti gösteren herkese teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

(SON DAKİKA HABER ALINTI)