23-29 KASIM 2020 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇ BURCU

Ay tutulması haftasındayız. Koç burcu olarak yoğun bir iletişim hali içinde olabilirsiniz. Konuşmalar anlaşmalar sizi etkisi altına alacak gibi duruyor. Zihniniz hiç durmayacak. Kendinizi dağılmış hissedebilirsiniz. Nereye yetişeceğinizi şaşırabilirsiniz. Yakın çevrenizle etkileşiminiz artabilir. Kardeşlerinizle ilgili konular daha fazla gündeminizde olabilir. Ticari konularda gelişmeler ve tamamlanmalar içinde olabilirsiniz. Teknik konularla ilgilenebilirsiniz.

İlişkilerinizdeki dengeleri korumak önemli olacak. İletişim ve eğitim konuları sizi bu hafta biraz yorabilir. 27si civarı ilişkilerinizdeki hassasiyetler artabilir. Aklınızdakini karşınızda bulamayabilirsiniz. İlgilendiğiniz konularla ilgili derinlemesine inmek isteyebilirsiniz. Merak ettiğiniz konular sizi karar almaya zorluyor olabilir. İlişkilerin enerjisi yüksek ama bu enerjiyi doğru yönlendiremezseniz krizleri beraberinde getirebilir. Harcamalar çıkabilir.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞA BURCU

Ay tutulması haftasındayız. Boğa burcu olarak sizler bu dönemde parasal konuları daha fazla düşünmeye ve konuşmaya başlayabilirsiniz. Zaten uzun zamandır bu mevzular hayatınızda varsa artık tamamlanmalar ve gelişmelerin daha fazla yaşandığı zamanlar içindesiniz. Kazançlarınızı düşünmek ve yatırımlarınızı arttırmak isteyebilirsiniz. Yeteneklerinizi göstermek için daha fazla zihinsel aktivite içinde olacaksınız.

Finansal konularla ilgili akıllıca kararlar almak, ticari ilişkilerdeki dengelerinizi oturmak isteyebilirsiniz. İlişkilerinizdeki iletişimin kalitesinin önemi bu haftalarda daha fazla ortaya çıkacak. Bu dönem de eşinizle veya ortağınızla ilgili konular ön plana çıkabilir. Merak ettiğiniz konuların üzerine daha fazla gidebilirsiniz. Hafta ortasında ilişkilerinizde ani gelişmeler olabilir. Bitişler yaşayabilirsiniz. Hızlı para çıkışları olabilir.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER BURCU

Ay tutulması haftasındayız. İkizler burcu olarak sizler bu dönemde kendinize dönebilirsiniz. Kişisel mevzularınızla daha fazla ilgileneceksiniz. İş hayatınızla ilgili konulara daha fazla yönelebilirsiniz. Çalışma hayatınız, çalışma koşullarınızla ilgili mevzularda zihinsel olarak daha hareketli gündemler var. Eğitim, iletişim, teknik ve ticari konularda gelişmeler ve tamamlanmalar içinde olabilirsiniz. Sağlığınıza özen göstermelisiniz.

İlişkilerinizdeki dengeyi ayarlamak zor olabilir. Eşiniz veya ortağınızla ilgili konularda tamamlanması gereken konular içindesiniz. Kendinizle ilgili mevzularda karışıklıklar içinde olabilir ve karar aşamasında olabilirsiniz. Merak ettiğiniz konular sizi biraz yoruyor olabilir. Kişisel meselelerinizle ilgileneceğiniz bir haftadasınız.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇ BURCU

Ay tutulması haftasındayız. Yengeç Burcu olarak sizler bu dönemdeki iletişimi yönetmeniz biraz zor olabilir. Ticari konulara ve teknik alımlar gibi işlere akıllıca yaklaşmanızda fayda var. Hayatınızdaki bazı konuları gözden kaçırıyor olabilirsiniz. Eğitim ve iletişim kaynaklı konular gündeminizi oluşturuyor olabilir. Zihinsel kaygılarınız biraz artabilir. Çalışma hayatınızla ilgili konularda hareketlenmeler olabilir.

Kafanızın karışıklığını aşk hayatınıza ve çocuklarınızla ilgili konulara fazlasıyla yansıtabilirsiniz. Keyif aldığınız şeylerde gizem yaratacak ve merak duyacağınız konularla ilgilenebilirsiniz. Arayışlarınız sizi zihninizin içinde farklı yerlere götürebilir. Hafta ortasında geleceğinizle ilgili planlarınızda ani değişiklikler yaşayabilirsiniz. Hızlı para çıkışı gereken konularla karşılaşabilirsiniz. Sevdiğiniz insanlar için harcama yapabilirsiniz.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLAN BURCU

Ay tutulması haftasındayız. Aslan Burcu olarak sizler bu dönemde gelecek planlarınızla ilgili konularda daha hassas olabilirsiniz. Ticari işleriniz ve teknik konularda tamamlanma içinde olabilirsiniz. İşlerinizi ve gelecek planlarınızla ilgili konuları tamamlamak isteyebilirsiniz. İletişim ve eğitimle ilgili konularda gelişmeler gündeme gelebilir. Gelecek planlarınızı ailenizle paylaşabilirsiniz. Meraklandığınız konularla ilgili meseleleri evin içinde kendi iç dünyanızda yaşayabilirsiniz.

Aşk hayatınızı dengelemek önemli olacaktır. Arkadaşlarınızla ve sosyal ortamınızla ilgili konular daha fazla gündeminizde olabilir. Çocuklarınızla ilgili meselelerde karar alabilirsiniz. Hobilerinizi geliştirmek adına yeni yollar denenebilir. Kalbi boş Aslan burçları için bu dönem de aşk hayatınızda hareketlenmeler gündeme gelebilir. Çocuk bekleyenler de yeni müjdeler alabilirler. Keyif aldığınız konuların üstüne gitmeye bakın.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BAŞAK BURCU

Ay tutulması haftasındayız. Başak burcu olarak sizler iş ve kariyer konusunda ilerleme ve tamamlanma içinde olabilirsiniz. Ev hayatınızla iş hayatınızı dengelemeniz çok önemli olacak bu dönem de. Toplum önünde görüldüğünüz yerlerde gelişmeler yaşayabilirsiniz. Tanınırlığınızı arttıracak işler gündeme gelebilir. Yöneticilerinizle uyumlu ve işlerinizi geliştirici çalışmalar içinde olabilirsiniz. Eğitim, iletişim ve ticari konularda atak yapabilirsiniz.

Düşünceleriniz sizi meraka sürükleyen kişi ve işlerle meşgul olabilir. Eğitim ve iletişimle ilgili konularınız harekete geçirmek isteyebilirsiniz. Zihninizi kurcalayan konularda fazla ısrarcı davranabilirsiniz. Gizli konuların içine çekilebilirsiniz. Ailenizle ilgili konularda da hareketlenmeler gündeme gelebilir. Bu hafta ortasında kafanızda büyüttüğünüz konularla ilgili ani farkındalıklar yaşayabilirsiniz. Beklemediğiniz bitişler olabilir.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN TERAZİ BURCU

Ay tutulması haftasındayız. Terazi burcu olarak sizler bu dönemde hayatınızda inandığınız konularla ilgili hassasiyetler içinde olabilirsiniz. İş hayatınızda uluslararası konular, yayıncılık, medya ve akademik konular var ise bunlarda ilerleme kaydedebilir ve işlerinizi geliştirebilirsiniz. Bu konularla ilgili işlerinizi dengelemeniz önemli olacak. Bir yandan iletişim ve eğitim konularında önemli gelişmeler olabilir.

Yeteneklerinize ilgili olarak inandığınız konularda harekete geçebilirsiniz. Merak duygusu sizi daha ileriye götürebilir. Arzu ettiğiniz konularla ilgili harcama yapabilirsiniz. Kendinizi daha güçlü hissedeceğiniz konular için yatırım yapabilirsiniz. Hata ortasında parasal olarak ani çıkışlar, harcamalar olabilir. Var olan ilişkiler bu dönemde şekil değiştirmeye başladı ve sallantıda olanlarda ani gelişmeler olabilir.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN AKREP BURCU

Ay tutulması haftasındayız. Akrep burcu olarak sizler finansal konularda hareketlenme içinde olabilirsiniz. Eşin veya ortağın parasıyla ilgili konularda gelişmeler olabilir. Miras işleriyle uğraşıyor olabilirsiniz. Banka kredileri gibi veya borçlanmalar gibi konular gündeme gelebilir. Bu dönem yetenekleriniz ve parasal konuları dengelemek durumunda kalabilirsiniz. Harcamalar olabilir, dikkatsizlik etmeyin.

Finansal konular sizi zorluyor olabilir. Sanki tüm krizli konuları göğüslüyormuş gibi hissedebilirsiniz. Kişisel konularınızla mücadele veriyor olabilirsiniz. Bu dönem de kendinizi iş hayatınıza adamış gibi hissedebilirsiniz. Yoğun bir temponun içinde olabilirsiniz. Krizli konular ve finansal konular sağlığınızı zorluyor olabilir. Sağlık işi yapıyorsanız yine de sıkıntılı durumlara karşı dikkatli olmanızı tavsiye ederim. Elinizde olmayan durumlardan dolayı sıkıntıya düşmeyin.

YAY BURCU VE YÜKSELEN YAY BURCU

Ay tutulması haftasındayız. Yay burcu olarak sizler bu dönem kendinizi ikili ilişkileriniz üzerinden tanımlamak isteyebilirsiniz. Eğer kalbiniz boş ise bu dönem hayatınıza yeni insanlar girebileceği gibi uzun ilişkileriniz de ciddi adımlar atmak isteyebilirsiniz. Bu dönem kişisel konular ve eşle ilgili konuları gündeme getiriyor. Dengelenmesi gereken ve ileri taşınması istenen durumlar var. Ortaklarınızla ilgili konuları da geliştirmek isteyebilirsiniz.

Bu dönemde eşinizle veya ortağınızla ilgili konuları yönetmek sizin için zor olabilir. Ne olduğunu ne olacağını kestiremiyor olabilirsiniz. Kafanızın içinde dönüp dolaşan konuları bir yere oturtmakta zorlanıyor olabilirsiniz. Biraz daha akışa bırakacağınız duruma gelebilir. Siz kendinizi yeteneklerinizle ve maddi konulardaki gelişmelerle ileriye taşımak için adımlar atabilirsiniz. Yeteneklerinizle veya kazancınızla güç elde etmek ister bir haliniz var.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAK BURCU

Ay tutulması haftasındayız. Oğlak burcu olarak sizin çalışma ortamlarınız ve iş hayatınızla ilgili konularınız önem kazanacak. Hizmet alıp verdiğiniz yerlerle ilgili konularda hareketlenmeler olabilir. İşlerinizi geliştirmek ve tamamlamak isteyebilirsiniz. Sağlığınıza özen göstermeniz gereken bir dönem, evcil hayvanlarınızla ilgili konularda gündeminizi meşgul edebilir. Evcil hayvan edinebilirsiniz. Teknik işlerinizle ilgili konularla ilgilenebilirsiniz.

İşlerinizde teknik konular, ticari işler, eğitim önem kazanabilir. Bilinçaltınızda sizi derinleşmenize neden olan konulara yoğunlaşabilirsiniz. İlgilendiğiniz konular sizi yoruyor olabilir. İşleriniz sizi gelecek planlarınıza doğru itiyor olabilir. Arkadaşlarınızla veya sosyal konularınızdaki merakınız ve ortaklı işler sizin yoğun bir temponuzu oluşturuyor olabilir. Hafta ortasında ilişkilerinizde ani tepkiler ani farkındalıklar bir şeylerin bitmesine neden olabilir.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVA BURCU

Ay tutulması haftasındayız. Kova burcu olarak sizler bu dönemde aşk hayatınızla ilgili konuları dengelemek durumunda kalabilirsiniz. Kalbiniz boş ise yeni bir aşk gündeme gelebilir. Çocuklarınızla ilgili konular daha önemli bir hal almaya başlayabilir. Gündeminiz bir bebek haberi ile daha keyifli bir hal alabilir. Keyif aldığınız konular, hobilerinizle ilgili şeyleri gelecek planlarınıza taşıyabilirsiniz. İlgilendiğiniz konuları ilerletmek ve tamamlamak isteyebilirsiniz.

Bu dönemde ticari ve teknik konular, iletişim, eğitim önemli bir yer almaya başlayabilir. Sizi sıkıntıya sürükleyecek şeylerden uzak kalmak ve hafiflemek isteyebilirsiniz. İş hayatınızla ilgili gelişmeler ve kararlar gündeme gelebilir. Kendinizi toplum önündeki yerinizi netleştirmek ve merakla beklediğiniz gelişmelerle ilgilenirken bulabilirsiniz. Bir süre sonra kendi hayatınızı yapılandırmaya başlayacağınız önemli bir döneme gireceksiniz, hiçbir şey için acele etmeyin.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIK BURCU

Ay tutulması haftasındayız. Balık burcu olarak sizler bu dönemde ev hayatınızla ilgili konular çok daha gündeminizde olabilir. Ev hayatınızla iş hayatınızı dengelemeniz gereken bir dönemdesiniz. Kendinizi biraz hülyalı ve kararsız hissediyor olabilirsiniz. Dağılmış bir enerji ve belki biraz yolunu kaybetmiş gibi. İç dünyanıza çekildiğiniz bir dönem içinde de olabilirsiniz. Ev içinde çok çalışıyor da olabilirsiniz. Ticari konular, teknik, eğitim gibi işlerin ev hanenizde olduğu söylenebilir.

Bu dönemde toplum önündeki imajınızı korumakta sizin için çok önemli olabilir. Yöneticilerinizle ilişkiler önem kazanabilir. Evden yurtdışı, yayıncılık, medya veya akademik kariyerle ilgili konularınıza yoğunlaşıyor olabilirsiniz. Hayatta inandığınız konuların peşinden gidiyor ve bunlarla ilgili büyük bir merak ve tutku hissediyor olabilirsiniz. Gelecek planlarınızla ilgili hem karamsarlık içinde hem de büyük güç olma arzusu duyuyor olabilirsiniz.

GÜZEL HAFTALAR…